Newsletter i polityka prywatności

Drogi Czytelniku newslettera Norden Centrum,

Dziękujemy za zainteresowanie subskrypcją naszego newslettera. Poniżej znajduje się formularz subskrypcji oraz treść naszej polityki prywatności. Prosimy, zapoznaj się z nią, bowiem zapisując się do newslettera akceptujesz jej postanowienia.

Wprowadzamy niniejszą politykę prywatności, ponieważ w Unii Europejskiej wprowadzone zostały nowe regulacje dotyczące ujednolicenia polityki prywatności (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych), ochrony danych i zmiany polityki firm odnośnie prywatności.

Prosimy uważnie przeczytać Politykę Prywatności dotyczącą stron internetowych oraz newslettera Norden Centrum:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Naukowa Norden Centrum. Możesz się z nami skontaktować przez e-mail: nc@nordencentrum.pl

1. Newsletter nordencentrum.pl
Zapisując się do newslettera Norden Centrum nie musisz udostępniać żadnych swoich danych osobowych poza adresem e-mail, wyrażając tym samym zgodę na przesyłanie pod wskazany przez Ciebie adres informacji dotyczących bieżących działań Fundacji Naukowej Norden Centrum.

2. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Będziemy posługiwać się Twoimi danymi, które nam udostępniłeś/aś, tylko w celu wysyłki newslettera informacyjnego Norden Centrum. Nie będziemy przekazywać twoich danych żadnym innym podmiotom.

3. Okres przechowywania danych osobowych
Będziemy przechowywać Twoje dane do 2028 roku.

4. Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Naukową Norden Centrum.

5. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz prawo:
– wycofania zgody na przetwarzanie danych,
– dostępu do Twoich danych osobowych,
– żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
– żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
– żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
– wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu.

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (e-mail: nc@nordencentrum.pl).

Pamiętaj też, że w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez nas Twoimi danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane przez nas do państwa trzeciego (poza Europejski Obszar Gospodarczy).
Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać od nas informacji, Twoje dane zostaną usunięte z naszej bazy danych i zaprzestaniemy wysyłania newslettera Norden Centrum. Jeśli chcesz wycofać zgodę napisz do nas na adres e-mail: nc@nordencentrum.pl